Link :: 12.01.2005 :: 10:57
Choć jestem bardzo młoda, to bardzo dużo przeżyłam. Wyjazd za granicę, praca, ciąża... To ostatnie z moich nielicznych doświadczeń. Dla każdego dorosłego, to normalna kolej rzeczy, ale nie dla młodych i niedoświadczonych ludzi. Nie chcę,aby mnie osądzano.Jedynie proszę,aby ktoś mnie zrozumiał...
Wczoraj słyszałam pierwszy raz bicie serduszka swojego dzidziusia i byłam niezmiernie szczęśliwa... Dzidziuś mimo, że ma już 4 miesiące (życia płodowego) jest jeszcze mało widoczny, ale to już wkrótce się zmieni i mój brzuszek będzie błyskawicznie rósł :wink:
W piątek idę na USG i zobaczę po raz pierwszy swojego bobaska "na żywo" :D Już się nie mogę doczekać. Myślę że będzie grzeczniutki i da się dokładnie obejrzeć mamusi i tatusiowi ze wszystkich stron :wink:Bardzo bym tego chciała, bo ciekawi mnie do kogo z nas jest podobne :wink: Ale najważniejsze aby było zdrowiutkie i miało się dobrze...
Komentuj(3)


Link :: 14.01.2005 :: 17:29
Dzisiaj (właściwie to już zaraz) idę do lekarza na USG Jestem bardzo szczęśliwa i już się nie mogę doczekać, aby zobaczyć moje własne maleństwo Mój chłopak mnie trochę denerwuje, nie wiem czy dorośnie do roli ojca, tak szybko jak ja do roli matki... Jesteśmy ze sobą już 1,5 roku. Wiele razem przeżyliśmy. Dobrych i złych chwil. Ostatnio raczej ciągle były te gorsze. Nie wiem ile to wytrzymamy, nie wiem dlaczego on sie tak zachowuje? Wogóle to ja go mało rozumiem od niedawna Mam nadzieję że bedzie kochał nasze dziecko. Mimo, że jest ze mną na wszystkich badaniach, nie wiem jakim będzie tatą...Wierzę w niego. Wiem, że ja poświęcę mojemu skarbowi całe swoje życie i obecne młode lata. Mam 17 lat.
Komentuj(0)


Link :: 26.01.2005 :: 13:43
Dawno nie zaglądałam tu i jest mi trochę z tego powodu smutno:( Postaram się być bardziej obowiązkowa:) No więc byłam wtedy na tym USG i byłam i jestem taka szczęśliwa, ponieważ z dzieciaczkiem wszystko jest wporządku. Jest zdrowe,duże i słodziutkie.Akurat na USG ziewało i łapało się rączką za uszko.Trochę to wyglądało jakby nam machało:)Płci nie udało się ustalić, ale może dziś będzie grzeczniejsze i spokojniejsze i da się dokładnie oglądnąć:)

Parę dni temu zerwałam ze swoim chłopakiem (ojcem dziecka). Myślę że dobrze zrobiłam. Chcialam zakonczyc już wcześniej ten chory związek, który nie miałby wiekszej szansy na przetrwanie. On zawsze będzie tatusiem maleństwa, ale już nie bedzie moim chłopakiem i partnerem. Bardzo duzo musialam przemyslec zanim zdobyłam sie zakonczyc naszą przyszlosc. Myslalam o dziecku. Jak ono bedzie widzialo świat bez ojca? Prawdziwego ojca? Bez prawdziwej rodziny? I myślac tak doszlam do wniosku że zrobie wszystko zeby nie cierpiało. Postaram się mu dać rodzinę, ojca, normlane dzieciństwo, to dla mnie najważniejsze.
Marzę o tym aby iść już do szkoły. Bardzo bym tego chciała,ale musze być cierpliwa i czekać do września. Aż do września. Do tego czasu chcę poduczyć się angielskiego, poczytać książki, pospacerować,popiec ciasta. Narazie mam takie plany.
Dzisiaj mamusia zrobiła mi zdjęcia mojego (jeszcze nie takiego dużego) brzuszka:) To fajny pomysł na pamiątkę:) Za jakiś czas zrobimy następne zdjęcia i brzuszek bedzie juz wiekszy:) To wspaniałe,tylko...
:( Tylko ja już się prawie w nic nie mieszczę. Najwyższy czas coś z tym zrobić i kupić to co potrzebne na dalsze zmagania z rosnącym brzuśkiem:)
Właśnie czuję jak moje maleństwo kopie. Robi to bardzo często:) Potrafi mnie w nocy mocno kopać, a ja przez to nie mogę usnąć ponownie, bo myśle wtedy cały czas o nim:)

Wczoraj oglądałam reportaż o 15-letniej dziewczynie i 16-letnim chłopaku którzy się powiesili :( Powodem była ciąża tej nastolatki :( Błagam Boga żeby takich przypadków więcej nie było! Nawet nie wiecie jak mi było smutno, jak mi się płakać chciało ;(
Mentalność ludzi (zwłaszcza młodych) bywa niekiedy okrutna. Każdego młodego człowieka może to spotkać, więc tym bardziej młodzież powinna rozumieć takich ludzi! Proszę, postarajcie się rozumieć, nie krytykować.
Komentuj(0)


 

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń

[Księga gości]

adres1
adres2
adres3

 

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik