monik - komentarze


Ucieka mi czas i wciąż jestem zła... Nie widzę już w sobie pozytywnych barw... Może to zbyt długa zima zmieniła mnie? Bo nieeeeee, czasem nie wiem czego chcę? Szukam wciąż miłości, bez niej błądzę jak we mgle...
Czy jestem jak Ty? Tak silna by żyć??? Zapytam się ciszy, nocy swych i dni... Zamykam oczy, odpływam, odkąd odszedłeś nie jestem szczęśliwa! O nieeeeee, czasem nie wiem czego chcę szukam wciąż milości, bez niej błądze jak we mgle...
Ten tekst jest z piosenki Bajm - wiosna w Paryżu...
Bardzo mi się podoba... Może dlatego że ze mną jest podobnie??? Ostatnio bardzo cierpię. Chciałabym nie kochać. Go nie kochać, ale nie potrafię. Noszę w sobie jego córeczkę i nie potrafię o nim zapomnieć. Chociaż bym bardzo chciała to nie potrafię... Próbowałam, ale nie umiem!!! Kocham Cię i jednocześnie nienawidzę! Wiem, że już nie chcesz być ze mną, że mnie nie kochasz i nie kochasz naszego dziecka, że jesteś niedojrzały... Wiem o tym... Ale mimo to kocham Cię...
Uwielbiam cierpieć więc jadąc jutro do Ciebie do domu będę cierpiała tak jak dziś kiedy całowałeś...
Tylko zwyczajny przyjacielski pocałunek, ale tyle dla mnie znaczył... A dla Ciebie? Znaczył coś? Wiem, że tego chciałeś, ale bałeś się przyznać... Tyle się ostatnio wydarzyło; noc - piękna noc, krew i szpital... Tyle w skrócie... Z małą wszystko dobrze, ale strachu się narobiło i bardzo to przeżyłam!!! Julia ma się na szczęście dobrze... Sporo jem i bardzo mnie to denerwuje bo co zjem to znowu głodna jestem I ciągle tylko jem, bo nie chcę żeby córcia była głodna...
Dziś przyszły mi poszewki na pościel z allegro. Piękny róż w misiaczki, do tego ochraniacz... Niedługo będzie już wózek, potem łóżeczko i reszta... Malutka tak mnie kopie że czuję ją cały dzień w sumie... Bardzo często... Bardzo kocham mojego cukierka z małymi syrkami hehe
A ojciec małej? Jutro kończy 18 lat... Bardzo chciał abym z nim pojechała, no więc pojadę, może jak się on upije to go "wykorzystam" hehehe
Mówił mi nawet, że jak chcę to się mogę do niego przytulić ale on nie chce być już ze mną Normalnie super!!! Jestem szczęśliwa tak strasznie że idę zaraz spać!!! I tak się cieszę z tego, że pewnie pół nocy nie prześpię
A to już kocham normalnie
Jutro z rana jadę i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, że jeszcze coś między nami zostało, chociaż mała cząsteczka, może być mniejsza od naszej córeczki
Kocham Cię bardzo...
P.S. Wszystkiego najlepszego kochanie!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć