monik - komentarze


Dziś mi jest jakoś często... Nie wiem co mam robić i wciąż patrzę w okno, jak bym miała tam kogoś zobaczyć. Jestem sama... Już 3 dni nie widzimy się, nie rozmawiamy, nie piszemy ze sobą. Coraz bardziej mi go brakuje, ale coraz bardziej też go nienawidzę... Moje serce cierpi. Chciałoby aby ktoś je ogrzał. To takie narazie nierealne... A takie piękne...
Ciężko mi się ze wszystkim pogodzić. Z tym, że jestem i już raczej zawsze będę sama; Z tym, że mnie ktoś zostawił kogo kochałam... Nie mam swojego miejsca na ziemii... Brakuje mi prawdziwej miłości... Brakuje mi przytulenia...
Nie wiem czym sobie na to zasłużyłam, tyle przecież dla niego zrobiłam, tak bardzo mu się poświęciłam, a on mnie tak zranił... Może kiedyś ktoś to doceni, może ktoś kiedyś mi za to podziękuje. Może?
Nie potrafię wyjść temu naprzeciw. Tak jestem słaba, bardzo słaba.
Chcę już tylko córeczki...
Piszę to w każdym wpisie, ale to dlatego, że bardzo mi kogoś brakuje. Z nią mi będzie łatwiej, dużo prościej i lepiej...
Może jeszcze kiedyś będę szczęśliwa, może będę zakochana, może będę wciąż uśmiechnięta...
Może?


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.02.2005 :: 08:44 :: azw25.neoplus.adsl.tpnet.pl

izka1977

Po pierwsze Julka to piekne imię..
jak będę miała jeszcze jedną córcię to właśnie tak dam na imię..bardzo podoba mi sie to imię :-) Po drugie gdzies jest na pewno ktoś kto Cię daży tak ważnym i cenny uczuciem jak miłość.może nawet sam o tym jeszcze nie wie?poza tym z facetami to bywa różnie,doceniaja coś dopiero wtedy kiedy otrząsną się ,że im na prawdę czegoś brakuje..skomplikowane zwierzątka :-)
no i główka do góry..koieta ,która nosi w sobie takie cudo jakim jest maleństwo powinna się dużo uśmiechać i mieć w sobie pozytywny potencjał w końcu to najpiękniejszy stan w zyciu kobiety..a jak już będzie mała na świecie to dopiero będzie się działo..zobaczysz cały świat postawi do góry nogami :-) maleństwa są takie słodkie, kochane i takie pachnące...mmmm qrcze chyba odzywa sie we mnie mój instynkt macierzyński :-) chyba zaczynam Tobie zazdrościć tego cudownego stanu...
być mamą...to dopiero wyzwanie..z pewnością sobie z nim poradzisz z taką rodzinką u boku...nie ma innego wyjścia!!!uwierz mi...
20.02.2005 :: 11:42 :: dns1.mtnet.pl

Sandra

Kochanie nie zamartwiaj sie nim. On nie jest Ciebie i Julki wart!!! Pamietaj! nie ma sensu myslic bo wracaja wszystkie wspomniania, te dobre i złe. Musisz sobie znalesc jakies zajecie, bo z tej nudy to bedziesz tylko niepotrzebnie sie zadreczac. Juz mam cos dla Ciebie ale nie bede o tym pisac na blogu:* 3maj sie Słoneczko, jestem z Toba, i jak bedziesz miała jeszcze takiego doła to zadzwon albo przyjedz do mnie, albo ja przyjade do Ciebie! 3maj sie cieplutko z Julcia, mam nadzieje ze skarpeteczki CI sie podobaja, i ze Julce sie spodobaja. Jestem z Wami. Zawsze mozesz na mnie liczyc!!! papa, buziaki:*
18.02.2005 :: 23:23 :: bbf251.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylo

Będziesz !!!
18.02.2005 :: 16:03 :: host217-43-44-51.range217-43.btcentralplus.com

salome

hm...wlasnie przeczytalam Twoj blog...
smutne to co sie dzieje z facetami, jak bardzo boja sie odpowiedzialnosci za drugiego czlowieka...
ehh...trzymaj sie cieplo ;-)
Julka to naprawde piekne imie ;-)
cudne znam jedna taka mala ;-)
a ta mala ma rok i 4 miesiace, slodka, dawno jej nie widzialam i tesknie...
wszystkiego dobrego zycze ;-)
Talk.pl :: Wróć