monik - komentarze


No więc byłam na USG i okazało się wszystko w porządku! Dzidziuś jest zdrowy i wiadomo już że to będzie dziewczynka!!! Jestem taka szczęśliwa! Cieszę się niezmiernie! Bardzo chciałam dziewczynkę:) Będzie miała na imię Julia, już od jakiegoś czasu tak się właśnie do niej zwracam:) Julia kopie mnie i rośnie błyskawicznie, ma już ok.30cm :) Jest naprawdę duża i warzy ok.300 gram! Super! Kocham ją nad wszystko. Jest moją córeczką i gdyby nie ona to pewnie nie było by mnie dziś na tym świecie,albo byłabym inną dziewczyną. Nawet nie chcę myśleć jaką.
Stwierdzam także że każdy facet to świnia,no może prawie każdy (nie chcę tu kogoś obrazić).
Nie wiem już sama czy jestem dalej ze swoim chłopakiem czy nie jestem.Bardzo mnie razi jego zachowanie.Tak bardzo chcę żeby już wyjechał za granicę i żebym mogła żyć sobie sama i w szczęściu z Julią. Nie chcę widzieć go ani myśleć o nim,bo to bardzo boli.
Ja chcę tylko być szczęśliwa i nie denerwować się, bo to może sie dla mojej córeczki tragicznie skończyć i jak o tym myślę,to płakać mi się chcę! Z córeczką wszystko wporządku ale ja muszę na siebie bardzo uważać,bo mogę poronić;( Nie chcę o tym pisać;(
Ona jest całym moim światem. Żyje we mnie,mieszka w moim brzuchu,słyszy moje stukanie serduszka,ja czuję jej kopniaki:) Mam już dla niej ubranka na pierwszy okres jej życia. Tak się nie mogę doczekać tych większych zakupów; Wózek,łóżeczko,wanienka,kosmetyki,przewijak itd! Ja poprostu żyję tą chwilą kiedy kupie juz te wszystkie slodkie rzeczy dla Julci :D A już nie mówiąc o tym kiedy ją przytulę i pocałuję!!! Wiem, że tata Julii zawsze będzie niespełniony, kiedy będzie tylko ją odwiedzał, każdy facet tak ma! Pragnie by być ze swoim dzieckiem non stop, mieć żonę, dom, normalną rodzinę. Chyba że bedzie mu przeszkadzac np. płacz dziecka lub ciągłe ulewania. Nie wiem jak bedzie.
Ja jako matka będę jak najlepsza! Wierzę w to.
Kocham Cię córeczko i kocham Cię mimo wszystko tatusiu Julii...
Mam nadzieje jednak ze kiedys zapomne o Tobie A.
Nie chcę cierpiec...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.02.2005 :: 11:19 :: dns1.mtnet.pl

Sandra

Moniko Kochana! Szczerze mowiac(piszac) jestem z Ciebie dumna, ze tak dajesz sobie rade. Podziwiam Cię bo nie wiem co ja bym zrobiła na Twoim miejscu. Bardzo ciesze sie ze Twoje Julka jest zdrowa i prawidłowo sie rozwija. 3mam za Ciebie kciuki i za Julke oczywiscie tez. A ten chłopak, to sama nie wiem, dzisiaj mi wszystko powiesz, to moze wtedy bede miała jakas opinie na ten temat. 3maj sie cieplutko i nie puszczaj, i pamietaj ze mozesz na mnie liczyc, zawsze i wszedzie!!!:

02.02.2005 :: 20:27 :: amq171.neoplus.adsl.tpnet.pl

wampirek

poplakałam się czytając twojego bloga. Jesteś bardzo dzielna. Podziwiam cie i cieszę się, że to córeczka. Ja też marzę aby moje pierwsze dziecko było dziewczynka, chociaż jeszcze nie planuję macieżynstwa. Życze tobie i malutkiej Julii wszystkiego dobrego. Pewnie bede tu częsciej zaglądać.
Buziaki. Jeszcze raz gorąco pozdrawiam. papa
Talk.pl :: Wróć