15.02.2005 :: 19:02
Witam! Wczoraj było święto zakochanych... Ach,jakie to święto musi być piękne, gdy się kocha naprawdę:) Ja siedzę dziś w domciu cały czas i oglądam zabawki, wózki, łóżeczka itp. dla Juleńki. Jutro z mamą wybieramy się na zakupki. Bedziemy kupowac ciuszki dla mojej córeczki :D Już wszystko z ubranek będzie miała, zostaną tylko te większe sprawy jak pojazd, spanko itd. Już się nie mogę doczekać!!! Mała dużo śpi i odpoczywa ale też nie zapomina żeby pokopać mamuśkę! :D Tak bym chciała już ją przytulić i pocałować, wogóle bym chciała czerwiec! Będzie wtedy cieplutko ( a podobno ma być w tym roku upalne lato!!! ) i będzie już moja córeczka!!! Będę z nią spędzać każdą wolną chwilę, będę na nią patrzeć kiedy śpi, będę przytulać kiedy płacze i będę kiedy będzie mnie potrzebować. Kocham ją naprawdę najmocniej na świecie i nie chcę żeby kiedykolwiek była smutna bo ja jestem smutna. Dzieci to czują. Muszę być dla niej silna i szczęśliwa! Wkońcu ma tylko mnie (poza moją rodziną), bo od niego my nic nie chcemy! Damy sobie same rade! Dzisiaj poczytam jej bajeczkę na dobranoc i podotykam brzuszek :) Ostatnio obudziłam ją tym głaskaniem :D hehe rozbrykała się równo. Lubię do niej mówić :) I wiem, że ona też to lubi :) Ja już czuję że mnie kocha i liczy na mnie. Wie, że nie będzie taty, będzie tylko mama, ale za to jaka mama :) Taka co jej wszystko poświęci. A on??? Ojciec... Jaki do cholery ojciec!!!!!????? On nie potrafi być odpowiedzialnym za siebie, a co dopiero za czyjeś życie! Po co mi on? Jedno wielkie dziecko! pFFFF... Nie wiem... Kocham Go... Tak, ale chyba też nienawidzę... Mu wcale nie zależy na Nas... Nudzi go oglądanie kasety ze swoim dzieckiem, nudzą go zakupy, obrazki dziecięce, gazetki o dzieciach i wszystko co jest za trudnym "pismem" napisane!!! A przede wszystkim co jest związane z dziećmi! No bo jego wytłumaczenie to : " No bo przecież jeszcze dziecka nie ma " ... Hehehehe... Ale dobre! :) Będę kończyć, muszę się położyć, bo boli mnie już kręgosłup... Mała mierzy i warzy coraz więcej... Mój kręgosłup potrzebuje teraz wyjątkowo dużo ulgi :) Pozdrawiam Was wszystkich mocno :) Papapasie...