08.02.2005 :: 11:32
Dzisiaj odwiedza mnie znajoma...Dawna koleżanka z podstawówki.Jestem bardzo szczęśliwa że koleżanki które wiedzą że jestem w ciąży nie potępiają mnie i dodają otuchy, są bardzo pomocne Kiedyś czytałam blog 18-latki która chodziła do szkoły i wszyscy się z niej śmiali że jest w ciąży... Było mi przykro bo każdy powinien mieć wsparcie. Ja dziękuję WAM wszystkim za to! Za to że jesteście i mnie cały czas wspieracie! Nawet nie wiecie ile to dla mnie i dla Julii znaczy... Razem Wam dziękujemy! Poza tym jutro jadę z mamusią do lekarza na kontrolne badania. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze... Od dłuższego czasu nie mam już skurczy i mała dużo śpi... Czasami kopie tak mocno że myślę że zaraz złapię jej odciśniętą nóżkę i będę trzymać i nie puszczę Hehe... Dzisiaj w nocy spałam sobie i przebudziłam się i chciałam już ją mieć przy sobie! Widzieć ją i cieszyć się nią, ale muszę jeszcze czekać... Od początku ciązy przytyłam 5 kg a jestem już w 5,5 miesiąca ciąży... Mało kto widzi jakąkolwiek ciążę bo mam malutki brzuszek A dzidziuś co najważniejsze rozwija się wspaniale! Więc nie wiem gdzie Ona się mieści Hehe... Ja jestem coraz bardziej zniecierpliwiona! Czekam już na ten czerwiec i się nie mogę go już doczekać... Wiadomo że boję się bólu porodowego, bo to normlane, każdy przez to przechodzi i jeśli 13-latki mogą dać radę to ja też dam radę Pomęczę się ale to nie jest wieczny ból... Nagrodą będzie moje maleństwo! Wiem że moja mamusia będzie świetną babcią! Razem zbieramy gazetki i dodatki jakieś czyli klocki, książeczki i bajki na DVD. Gdyby nie ona to nie dałabym rady! Jest najlepszą mamą i wiem że będzie najlepszą babcią, która nie będzie wychowywać a rozpieszczać w mądry sposób! Będzie super wierzę w to. Oczywiście bycie mamą to nie tylko patrzenie na rozkosznego bobaska ale także wiele wyżeczeń np. jedzeniowych. Najbardziej to mi żal będzie truskawek Ale myślę że Julia nie będzie mieć żadnych uczuleń i będę mogła jeść truskawki mniam Będzie dobrze... Oczywiście poza jedzeniem są nocne wstawania i robienie wciąż tych samych czynności(przewijanie,karmienie,itd) ale taki jest poprostu najbardziej monotonny pierwszy rok. Potem idzie z górki i jest coraz lepiej i łatwiej! Oczywiście jeśli chodzi o odpowiedzialność to ciągle i już cały czas stoimy na tym samym szczebelku. Zawsze dziecko będzie już najważniejsze i trzeba będzie mieć je na uwadze bez względu czy będzie miało rok czy 5 lat! Wkońcu będę czuć święta! Julia będzie mówiła wierszyki i czekała na pierwszą gwiazdkę, a potem będzie rozpakowywać swoje prezenty! Będzie się od razu nimi bawić i będzie bardzo szczęśliwa. Wkońcu każdy z nas to przeżył Na wakacje będziemy wyjeżdżać do domków letniskowych i będziemy super się bawić, kąpać i wypoczywać! Ostanio myślałam nawet żeby małą zapisać na pływanie Wierzę że wszystko będzie takie jak tu piszę i razem nie będziemy mogły żyć bez siebie! Facet będzie nam potrzebny, więc będzie - w postaci dziadka i wujka, ale nie wiem czy będzie w postaci ojca... Najważniejsze że będzie mieć super mamuśkę i babuśkę hehehe no i grono zajebistych ciotek Na drugie imię córeczka będzie mieć najprawdopodobniej Sandra! Bardzo wydaje mi się naturalne a do tego suber brzmi A te dwa imiona kojarzą mi się z dwiema pięknymi aktorkami: Sandrą Bullock i Julią Roberts Serdecznie pozdrawiamy wszystkich i całujemy! Monika z Julią Sandrą